Kontakta oss på Decasol

Vänligen använd kontaktformuläret nedan eller våra kontaktuppgifter – Vi svarar alltid inom 24 timmar

Huvudkontor

Decasol AB
Gisebo 6, 561 92 Huskvarna

Epost: info@decasol.se

Kontor: 036-39 00 60

Vardag: 08:00 – 17:00
Lunchstängt: 12:00 – 13:00

Andra kontor

Vi som jobbar på Deca

Fredrik Murray
Kundansvarig

fredrik@decatak.se

Martin Kronqvist
Kundansvarig

martin@decatak.se

Alexander Svenberg
Kundansvarig

alexander@decasol.se

Nour Reda
Kundansvarig

nour@decatak.se

Calle Lilja
Kundansvarig

calle@decatak.se

Simon Murray
Kundansvarig

simon@decatak.se

Zandra Andersson
Kundansvarig

zandra@decatak.se

Bajro Gusinac
Kundansvarig

bajro@decatak.se

Helen Martinovski
Kundtjänst

helen@decatak.se

Daniel Ljungskog
Kundansvarig

daniel@decatak.se

Pelle Bergsten
Kundansvarig

pelle@decatak.se

Sebastian Lunsjö
Kundansvarig

sebastian@decatak.se

Edis Terzic
Verkställande Direktör

edis@decatak.se

Lina Olin
Marknad

lina@decatak.se

Madelene Jacobsson
Ekonomi

madde@decatak.se

Lejla Simeunovic
Ekonomi

lejla@decatak.se

Daniel Murray
Produktionsledare

daniel@decasol.se

Jan Goz
Produktionsledare

can@decatak.se

Andrea Kalman
Ekonomi

andrea@decatak.se

Hilal Reda
Produktionsledare

hilal@decatak.se

Manfred Goz
produktionschef

mustafa@decatak.se

Cem Goz
Produktionsledare

cem@decasol.se

.